Unibeti online-kasiino boonused, mängud ja live-kasiino

Mängi kohe

Mis on Unibeti online-kasiino suurimad plussid?

  • Väljamaksed tehakse kiiresti
  • Live-kasiinos on 8 erinevat mängu ja panuseid saab teha 10 sendist 200000 euroni.
  • Mänguvalik on suur ja koosneb mainekate tootjate loomingust

Mis on Unibeti online-kasiino suurimad miinused?

  • Puudub teave eestikeelse klienditoe kättesaadavuse kohta
  • Live-kasiino mängude panused lähevad tervitusboonuse läbimängimisel arvesse ainult 10% ulatuses

Milliseid live-kasiino mänge pakub Unibeti online-kasiino?

Unibeti live-kasiinos saab mängida kaheksat erinevat mängu  – rulett, Blackjack, Õnneratas, bakaraa ja neli erinevat pokkeri versiooni. Live-mängudes saab sõltuvalt mängust teha panuseid 10 sendist 200000 euroni. Nimetatud panusevahemik on siiski saadaval vaid ruletis, teistes mängudes on maksimumpanuse suurus 3000-25000 eurot.

Unibeti live-kasiino töötab Evolution Gamingu tarkvara toel. Lisaks tavapäraste live-kasiino mängude nautimisele saad osaleda ka Unibeti live-kasiino turniiridel.

Milliseid muid mänge Unibeti online-kasiino pakub?

Unibeti online-kasiinos saad lisaks live-mängudele mängida ka tuntud mängutootjate (NetEnt, Gaming Associates, Williams Interactive) loodud slotimänge ja virtuaalseid lauamänge.

Mitutsada valikus sisalduvat slotimängu saad soovi korral avastada ka kategooriate kaupa (nt uued mängud, ainult Unibetis pakutavad mängud, populaarsed mängud jne).

Slotimängude sõpradele korraldatakse ka ühtlustatud panuse süsteemis toimuvaid kasiinoturniire, kus Sul on võimalus teenida lisaks mängus teenitud võitudele veel täiendavat raha. Peale slotimängude ja lauamängude saad Unibetis mängida ka Bingot ja videopokkerit. Lisaks tavapärasele mänguautomaatide kasutamise võimalusele korraldab Unibet ka kasiinoturniire, kus mängijad saavad võrrelda oma tulemusi teiste kasutajatega ja teenida lisaauhindu. Samuti on võimalik mängida Bingot ja videopokkerit.

Millised on Unibeti online-kasiino tarkvara eripärad ja kas saiti on mugav kasutada?

Unibeti online-kasiino on kasutaja jaoks väga mugavaks tehtud. Lisaks sellele, et mänge on võimalik vaadelda erinevate kategooriate lõikes, näed sisselogituna mängude lehe ülaservas alati viit mängu, mida viimati mänginud oled ning lisaks ka kõiki neid mänge, mille oled lisanud oma lemmikmängude hulka. Iga mängu juures näed ka seda, mitu mängijat on antud mängu enne Sind oma lemmikuks lisanud.

Kui soovid leida mõnda mängu, mida Sa (veel) oma lemmikuks lisanud pole, saad selleks kasutada otsinguvälja, mille leiad mängude lehe ülemisest parempoolsest nurgast. Mängude lehe parempoolses osas näed ka teavet hetkel käimasolevate turniiride kohta, suurimate võitmist ootavate jakpotide kohta ja viimaste suuremate võitude kohta.

Kuidas saab Unibeti online-kasiinos makseid sooritada?

Kui Sinu Unibeti kontol veel raha pole või soovid raha juurde kanda, saad seda teha pangaülekandega, krediitkaardiga ning Skrilli või Netelleri konto kaudu. Minimaalne sissemakse suurus on, sõltuvalt makseviisist 5-15 eurot ja maksimaalne suurus 6000-13000 eurot. Väljamakseid saad teha Skrilli ja Netelleri kontole, krediitkaardile või ka pangaülekandega. Kõige kiiremini (kuni 12 tunniga) töödeldakse Skrilli ja NETELLERI maksed, pangaülekannete ja krediitkaardimaksete töötlemiseks võib kuluda kuni 3 päeva.

Millised püsivad boonuspakkumised Unibeti online-kasiinos on?

Kõigile Unibeti uutele kasutajatele pakutakse tervitusboonust 100% boonust kuni 100 euro ulatuses. Tervitusboonuseks saadud summa tuleb läbi mängida 25 x spordiennustuses või kasiinomängudes või 30 x live-kasiinos. Siinkohal pead aga arvestama, et läbimängutingimuste kontekstis lähevad live-Kasiino, videopokker ja teised lauamängud arvesse 10% ulatuses ehk näiteks kui panustad live-kasiinos 25 eurot, oled “läbi mänginud” 2,5 eurot.

Kuidas Unibeti online-kasiino klienditoega ühendust saab?

Unibeti rahvusvahelise klienditoega on võimalik suhelda ööpäevaringselt elava vestluse vormis. Eestikeelse klienditoega suhtlemiseks tuleb saata e-kiri aadressil [email protected]

Mängi kohe