Betsafe’i online-kasiino boonused, mängud ja live-kasiino

Mis on Betsafe online-kasiino suurimad plussid?

  • Suur valik elava diileriga kasiinomänge
  • Uutele mängijatele pakutakse kolmeosalist tervitusboonust – kokku 200€ boonusraha ja 70 tasuta spinni
  • Kliendituge pakutakse kolmes keeles

Mis on Betsafe online-kasiino suurimad miinused?

  • Puudub live-kasiino mängijatele suunatud tervitusboonus
  • Pole võimalik määrata oma lemmikmänge
  • Pikk maksete töötlemise aeg

Milliseid live-kasiino mänge pakub Betsafe online-kasiino?

Elava diileriga mänge leiad Sa Betsafe’is koguni kahest erinevast rubriigist – Live Kasiino ja Live Mängud.

  • LIVE KASIINO

LIVE KASIINO lehel ootab Sind hulgaliselt elava diileriga traditsioonilisi online-kasiino lauamänge – näiteks Blackjacki laudu on 37 ja ruletilaudu 22. Lisaks veel ka mitmete teiste populaarsete kasiino lauamängude lauad (nt bakaraa ja pokker).  Live-mängulaudades saab teha panuseid 50 sendist 80000 euroni.

  • LIVE MÄNGUD

Lisaks traditsioonilistele mängudele on Betsafe’il ka teine elavate diileritega mängude sektsioon. Selle leiate jaotisest live-mängud. Seal pakutavad mängud on niisugused, mida traditsiooniliselt ei tava- ega online-kasiinodega ei seostata – näiteks arvloteriid, täringumängud, õnneratas jm.

Milliseid muid mänge Betsafe online-kasiino pakub?

Betsafe’i online-kasiinos on Eesti suurim valik slotimänge – selle ülevaate kirjutamise ajal oli valikus 810 slotimängu. Eraldi on välja toodud 31 kasvava jackpotiga mängu. Peale slotimängude saad mängida ka videopokkerit, virtuaalseid lauamänge ja veel mõningaid põnevaid mänge.

Millised on Betsafe online-kasiino tarkvara eripärad ja kas saiti on mugav kasutada?

Lemmikmänge Betsafe’is määrata ei saa, aga sisselogitud kasutajana näed mängudelehe ülaosas, rubriigis Minu Kasiino alati oma viimati mängitud mänge. Lisaks saad mänge vaadata kategooriate (populaarsed, slotid, jackpotid, lauamängud, videopokker). Mängudelehe ülaosas näete ka jooksvaid jackpotte.

Mänge saad otsida ka nime järgi.

Kuidas saab Betsafe online-kasiinos makseid sooritada?

Betsafe’is on sissemaksete suurus sisuliselt piiramatu – 10 sendist miljoni euroni. Raha saad kontole kanda pangaülekandega, krediitkaardiga ning Skrilli või NETELLER-i maksega.

Väljamaksete tegemiseks saab teha pangaülekandega, krediitkaardi kontole või ka Skrilli ja NETELLER-i kaudu. Arvestada tasuks aga sellega, et sõltuvalt valitud makseviisist võib makse kohale jõudmiseks kuluda kuni 5 tööpäeva (Skrilli ja NETELLERI maksed töödeldakse kiirestiVäljamaksete töötlemise aeg on aga sõltuvalt valitud meetodist väga erinev – Skrilli ja NETELLER-i maksed töödeldakse 24 tunni jooksul, aga pangaülekande või krediitkaardikande kohalejõudmiseks võib kuluda kuni 5 päeva.

Millised püsivad boonuspakkumised Betsafe online-kasiinos on?

Betsafe’i tervituspakett on kolmeosaline ja koosneb 200€ boonusest ja 70 tasuta spinnist. Kurvastav on aga see, et live-kasiinos seda boonust kasutades peate boonusraha 350 korda läbi mängima

Betsafe’is registreerumise järel saate kohe aktiveerida ja kasutada 20 tasuta spinni mängus Wolf Cub. Pärast tasuta spinnide aktiveerimist on võimalik võtta kasutusele ka tervitusboonus – kõige esimene sissemakse Betsafe’i online-kasiinosse kahekordistatakse kuni 150 euro ulatuses.

Kui olete esimese sissemakseboonuse läbimängutinigmused täitnud, saate võtta kasutusele tervitusboonuse kolmanda osa – kombopakkumise, mis sisaldab 50% sissemaksebppnust (kuni 50€) ja 50 tasuta spinni mängus Wolf Cub.

Selle kampaania tasuta spinnidega teenitud võidud tuleb 3 päeva jooksul 35 korda läbi mängida. Sissemakseboonuse boonusraha tuleb 30 päeva jooksul 35 korda läbi mängida.

Betsafe’il on loodud skeemid nii väiksematel panustel mängijate premeerimiseks kui ka high-rollerite truuduse tunnustamiseks.

Lojaalsusklubi

Iga Betsafe’iga liitunud uus kasutaja saab automaatselt Betsafe’i lojaalsusklubi liikmeks. Lojaalsusklubi liikmena teenite iga kasiinomängudes panustatud sendi eest mängijapunkte. Iga kuu lõpus määratakse vastavalt teie kogutud mängijapunktidele teie tase. Taseme järgi omakorda määratakse „kurss“, mille alusel teie kogutud mängijapunktid preemiapunktideks konverteeritakse. Preemiapunktid saate soovi korral rahana välja võtta, aga võite nende arvelt ka uusi panuseid teha.

  • Mängijapunktide teenimine erinevates kasiinomängudes?

Iga, ükskõik millises Betsafe’i kasiinomängus panustatud 100 eurot annab teile mängijapunkte. Ent kõik kasiinomängud pole siiski võrdsed. Alltoodud tabelis näete, kui suures ulatuses erinevad mängud mängijapunktide teenimisel arvesse lähevad:

Kuidas Betsafe online-kasiino klienditoega ühendust saab?

Betsafe’is pakutakse kasutajatele kliendituge nii e-maili kui ka elava vestluse vormis. Klienditoe tööaja pikkus on Eesti kontekstis suhteliselt keskmine aga mängija seisukohalt võiks klienditugi siiski veidi kauem töötada Klienditugi on avatud tööpäeviti kell 10:00-23:00 ja nädalavahetustel kell 12:00-21:00. Klienditoe poole saab pöörduda elava vestluse vormis, telefonil 800 0100 511 või e-posti aadressil [email protected].

Klienditugi vastab küsimustele reeglina suhteliselt kiiresti. Võrreldes nii mõnegi kohaliku konkurendiga on klienditoe üldine tase väga hea.