Betsafe’i online-kasiino boonused, mängud ja live-kasiino

Mängi kohe

Mis on Betsafe’i online-kasiino suurimad plussid?

  • Väga hea live-kasiino, kus on võimalik ka diileriga suhelda
  • Elava vestluse vormis kliendituge pakutakse kolmes keeles
  • Uutele mängijatele pakutakse kolmeosalist tervituspaketti

Mis on Betsafe’i online-kasiino suurimad miinused?

  • Live-kasiino mängudega tervitusboonuse tingimusi täites peate silmas pidama, et teie panuseid arvestatakse 10% ulatuses.
  • Pangaülekandega väljamakset tehes võib makse töötlemisele kuluda kuni 5 päeva

Milliseid live-kasiino mänge pakub Betsafe’i online-kasiino?

Betsafe’i live-mängud on jagatud kahte kategooriasse – “live mängud” ja “live kasiino”. Live kasiino rubriigist leiate ligi 70 populaarsete kasiino lauamängude mängulauda, kus saab teha panuseid 10 sendist 80000 euroni. Live-mängude rubriigis on arvloteriid, täringumängud, Õnneratas, bakaraa ning mängud Bet On Poker ja Panuste Sõda. Kõigis live-mängudes saate veebikaamera vahendusel pidevalt diileri tegevust jälgida.

 

Milliseid muid mänge Betsafe’i online-kasiino pakub?

Betsafe’i lehe slotimängude valik peaks rahuldama ka kõige nõudlikuma maitsega mänguri soovid.

Mängutootjatest on Betsafe’is kõige arvukamalt esindatud slotimängude tipptegijad Microgaming ja NetEnt.

Millised on Betsafe’i online-kasiino tarkvara eripärad ja kas saiti on mugav kasutada?

Betsafe’i kasiino ülesehitus on kasutajasõbralik. Kuigi esmapilgul jätab Betsafe üsnagi vanamoodsa mulje, on see kasutajamugavuse seisukohalt pigem positiivne kui negatiivne.

Kui otsite mõnda konkreetset mängu, saate selle leida mugavalt otsingu abilon kindel valik tehtud, leiad otsitava otsingufunktsiooni abil. Lisaks sellele saate eraldi välja otsida kasvava jackpotiga mängud.

Oma viimati mängitud mänge näete sisselogituna alati Betsafe’i online-keskkonna mängudelehe ülaosas rubriigis Minu Kasiino.

 

Kuidas saab Betsafe’i online-kasiinos makseid sooritada?

Oma Betsafe’i kontole saate sissemakseid Eesti netipankade kaudu, Visa või MasterCardi krediitkaardiga ning Skrilli, Netelleri või Instant Bankingu e-rahakoti abil. Sissemaksed töödeldakse tavaliselt paari minutiga.

Väljamakseid saab teha peaaegu kõigi samade kanalite kaudu nagu sissemakseid. Üldjuhul töödeldakse väljamaksed ühe ööpäeva jooksul, aga pangaülekannete või krediitkaartide maksete kaudu saadetud väljamakseid töödeldakse kuni viie tööpäeva jooksul.

Millised püsivad boonuspakkumised Betsafe’i online-kasiinos on?

Betsafe’i online-kasiino pakub oma uutele kasutajatele kolmeosalist tervitusboonust. Selle osadeks on ilma sissemakseta antavad tervitusspinnid, esimene sissemakseboonus ja boonusest ning tasuta spinnidest koosnev kombopakkumine. Esimesed 20 tasuta spinni mängus Wolf Cub antakse teile kohe pärast Betsafe’i liikmeks saamist ja Tervitusboonuses osalemise soovi esitamist. Pärast tasuta spinnide ära kasutamist saate võimaluse küsida endale esimest sissemakseboonust. Selle boonusega kahekordistatakse kuni 150-eurone sissemakse. Lisaks saate veel kohe pärast oma esimese sissemakseboonuse läbimängunõuete täitmist taotleda täiendavat sissemakseboonust ja tasuta spinne.

Tervitusboonuse paketi käigus saadud rahaline boonus tuleb online-kasiino mängudes 30 päeva jooksul 35 korda läbi mängida.

• Preemiapunktide süsteem.

Lojaalsetele mänguritele on Betsafe loonud preemiapunktide süsteemi – iga panustatud euro annab teile preemiapunkte ning kuu lõpus saate vastavalt kogutud preemiapunktidele ja oma kasutajatasemele rahalise preemia.

Kuidas Betsafe’i online-kasiino klienditoega ühendust saab?

Betsafe’i online-kasiino eesti ja ingliskeelne klienditugi vastab mängijate küsimustele esmaspäevast reedeni kl 10.00-23.00 ning laupäeval ja pühapäeval kell 12.00-23.00. Klienditoega saab suhelda elava vestluse vormis, aga kui te seda teha ei soovi, võite saata ka e-kirja võite saa saab ühendust võtta telefoni ja e-posti teel ning lisaks on võimalik oma küsimustele kiiresti vastuseid saada ka live-vestluse vormis.

Mängi kohe